CANLI FORUM
Komik güzel sozler  :) Uyeols10
CANLI FORUM
Komik güzel sozler  :) Uyeols10
CANLI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CANLI FORUM

Sitemiz hazırlık aşamasındadır.Üye olanlan bıze yardımcı olan ve faaliyetlerde bulunanlara yetki ve moderatörlük verilecektir.Fikirlerinizi bekliyoruz. Buyrun forum sizin :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
TÜRKİYE

Burç
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Woowww 2 KOXP BİR arada İÇERİ GİRELİM BEYLER
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 2:50 pm tarafından s0lucan

» KO_HEROINN 1.9 - RC 9 (GÜNCEL SÜRÜMÜ)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimeCuma Ocak 06, 2012 11:59 am tarafından bay72

» 1886 TTKoxp +multiUnblocker! 1886 v33 (GÜNCEL SÜRÜM ÇIKTI) DC TPT FİX
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimeCuma Ocak 06, 2012 11:59 am tarafından bay72

»  Kojd bot 1886 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimeCuma Ocak 06, 2012 11:58 am tarafından bay72

» 1884 TTKoxp +multiUnblocker! 1884 v24 (GÜNCEL SÜRÜM ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 09, 2011 1:48 pm tarafından bay72

» Heroin koxp 1884- Herion Koxp 1884 – RC6 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 09, 2011 1:38 pm tarafından bay72

» Heroin koxp 1883- Herion Koxp 1883 – RC5 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 10:53 am tarafından bay72

» 1883 TTKoxp +multiUnblocker! 1883 v23 (GÜNCEL SÜRÜM ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 10:53 am tarafından bay72

»  PRoBot v8.3 | 1883 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
Komik güzel sozler  :) Icon_minitimePerş. Kas. 03, 2011 10:52 am tarafından bay72

En iyi yollayıcılar
By_YsF_
Komik güzel sozler  :) Vote_lcapKomik güzel sozler  :) Voting_barKomik güzel sozler  :) Vote_rcap 
snoxd.net
Komik güzel sozler  :) Vote_lcapKomik güzel sozler  :) Voting_barKomik güzel sozler  :) Vote_rcap 
poyraz
bay72
ahencle31
serkanet
SunRise
mypsyco3
firari
s0lucan
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 30 kişi Cuma Şub. 02, 2024 5:46 am tarihinde online oldu.
Anket

Komik güzel sozler :)

YazarMesaj
By_YsF_
Admin
By_YsF_

Tecrübe puanı : 289
Rep Puanı : 0

Komik güzel sozler  :) Empty
MesajKonu: Komik güzel sozler :)   Komik güzel sozler  :) Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 11:39 am

Atalararimiz zamaninda Orta Asyadan çikip da ters yöne gitselerdi, simdi Japon olurduk...

Ask bir pencere gibidir. fazla açarsan havani alirsin...

Kaynanami kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...

Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...

Adamin biri komsuya gitmis hamile kalmis.çünkü komsu kapiya kadar geçirmis...

Offff... Çok sikildim bu hayatin ikinci kanali yok mu?

Insanlar AYa benzer... Kimseye göstermedikleri karanlik bir yüzleri muhakkak vardir...

Akilli olup dünyanin kahrini çekecegine deli ol dünya senin kahrini çeksin...

Oturarak basariya ulasan tek varlik tavuktur...

Türküm,Dogruyum, Çaliskanim, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

Saçimi sübürge yaptim elektirik sübürgesi çikti beni terk etti...

Tanrim kör oldum...Artik kusura bakamiyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azindan kafami dinliyorum...

Adama sormuslar karinizla ortak bi özelliginiz varmi ? demiski var ayni günde evlendik..

Bi uçurumun kenarindan düssem ve tek dalim sen olsan düsmemek için seni kökünden sökerim..

Ne yersen ye asit yapar agzinda FALIMA gerek yok zaten disin yok agzinda.....

Erkekler neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanlarin pesinden kosarki ! Köpeklerin kullanimayacagi otomobillerin pesinden kosmasi gibi !..

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapi onünde ask yapma , askin gözü kördür ama komsununki asla Smile

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktim ama konturum bitti...

Paranin ne önemi var önemli olan miktari...

Erkekler limona benzer baktikça agzin sulanir yedikçe miden bulanir...

Kadin hakki diye bir sey yoktur,Çünkü hakki erkek ismidir...

Kendim için bisey istiyosam namerdin Allahim Anneme guzel bi gelin nasip et!!Aminnnnn

Eskiden toz pembe hayallerim vardi ;simdi pembesi gitti tozu kaldi Sad(

Dün gece seni o kadar aradimki, Soguk vucuduma dokunmani okadar istedimki , yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kaldim! Nerdeydin canim pijamalarim..

Karanlikti,gözleri parliyordu egildim bacaklarini ayirdim,memelerini avuçladim.çok zevk aliyordum...çünkü hayatimda ilk kez inek sagiyordum

Elime aldim salladim salladim tam fiskiracaktiki hemen agzima aldim coca cola hayatin tadi...

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalisiyor,15i sex yapiyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalisiyor,1tane salakta elinde telefon sms okuyor!

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim herseye ayri bir güzellik insanlara mantik,akil ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis. Onuncu köyden sesleniyorum.

Karayollarinda degil, senin kollarinda öleyim...

Elimde Japon yapistiricim var ama yapistirmaya japonum yok!!!

Ben Aydan Sener bende Dünyadan Ufuk!!!

Erkekler ari gibidir,önce sokarlar sonrada Siskinlik gelir...

SANA BIR SEY SOYLEYECEGIM, AMA SAKIN UZULME;
Dun Doktora, gittim bobregimde kum, kalbimde seni buldular!...

Ask bir muz kabugudur, dikkat etmezsen ayagin degil, hayatin kayar...

Yumurta sana dokunuyorsa sende git tavuga dokun!!!

study drunken Like a Star @ heaven
https://canli.forumdizini.com

Komik güzel sozler :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Etkileyici sözler
» KABADAYI (GÜZEL BİR FİLM)
» Madagascar çizgi filmi ( cok komık )
» Yaşanmış traji komık bır olay :)